Ви зараз переглядаєте 20 травня – Всесвітній день травматолога

20 травня – Всесвітній день травматолога

  • Категорія запису:Новини

Кожна людина може 20 травня згадати про важливість праці медичних фахівців, у чиїх руках опиняються наші кістки та суглоби після травми.

Травматологи можуть творити справжні дива, збирати потерпілого буквально частинами. Саме їм відома справжня цінність хвилин, а іноді й секунд, котрі необхідні для порятунку чергового людського життя. Адже саме оперативні та впевнені дії лікарів дозволяють багатьом з нас у короткі терміни повернутися до звичайного способу життя після отриманих каліцтв, а комусь і зовсім зберегти життя.

Лікаря-травматолога вітчизняної школи характеризують висока загальнохірургічна та професійна підготовка, самовідданість при лікуванні пацієнтів у складних, а іноді й небезпечних умовах, врятуванні їхнього життя та збереженні здоров’я. Як і будь-яка галузь у медицині, травматологія з кожним днем продовжує свій розвиток.

Цього дня – дня професійного свята – до травматологів необхідно звернутися не з черговою проблемою, а зі щирим бажанням привітати та побажати всього найкращого! Вітаємо колег із професійним святом!
Кадровий потенціал, стаж ортопедів-травматологів вищої кваліфікаційної категорії, наявність сучасного обладнання та інструментарію дозволяють виконувати на базі нашого лікувального закладу оперативне втручання при широкому спектрі ортопедичних патологій.

Головна мета, яку на сьогодні ставлять перед собою наші колеги – лікарі травматологи – це досягнення універсальності, володіння усіма методиками, техніками відповідно до європейських стандартів кожним лікарем. Впровадження нових сучасних методів в практику лікування пацієнтів, постійне навчання та вдосконалення професійних навичок є пріоритетними в роботі фахівців КНП «Міська лікарня №9» ЗМР!

Показник вашої роботи, шановні травматологи, – це не лише статистика, це слова подяки та посмішки на обличчях ваших пацієнтів. Бажаємо, щоб ваші надії та мрії збувалися. Щоб радість від заняття улюбленою справою приносила натхнення та задоволення. Щоб кожен робочий день був кроком у бік професійного зростання та розвитку. Будьте щасливі, здорові та успішні. Нехай кожен день зміцнює віру в себе та прагнення до успіху. Бажаємо стійкості, мудрості та добробуту!

Дякуємо Вам за Вашу нелегку працю з повернення пацієнтам радості руху!
Дуже пишаємось і цінуємо, що у нашому колективі працюють справжні професіонали своєї справи!

На фото: колектив лікарів відділення травматолого-ортопедичного відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР на чолі із завідуючим відділенням, лікарем вищої категорії Євгеном Михайловичем Бойко