Міська лікарня Запоріжжя №9

Лікарня готується до роботи в нових умовах, у відповідності до вимог НСЗУ.

Лікарня готується до роботи в нових умовах, у відповідності до вимог НСЗУ.

КНП «Міська лікарня №9» ЗМР є одним з найпотужніших закладів охорони здоров`я міста і області і забезпечує населення ІІ рівнем медичної допомоги до 18 тисяч пацієнтів на рік. Поліклінічні відділення лікарні обслуговують близько 188 234 тис. дорослого населення Дніпровського та Хортицького районів м. Запоріжжя, ведуть прийом в дві зміни 78 лікарів.

        Створити новий, зручний і наочний електронний інструмент для запису пацієнтів, моніторингу доступних ресурсів установи та координації пацієнтів і лікарів з урахуванням позаштатних ситуацій, автоматизувати процес реєстрації і пошуку пацієнтів в базі даних лікувально-профілактичного закладу, комп’ютеризувати формування статистичної та звітної інформації відповідно до вимог МОЗ та управлінських задач керівництва ЛПЗ дозволять

встановлені та підключені до E- Health 39 моноблоків. Комп`ютерна техніка  на суму 791 505 гривень централізовано закуплена  департаментом охорони здоров’я Запорізької міської ради восени 2019 року.

       Наразі всі роботи по облаштуванню кабінетів спеціалістів поліклініки завершено. Директор, лікарі та інші відповідальні особи КНП «Міська лікарня №9» ЗМР вже отримали власні електронні підписи.

Також в реєстратурах поліклінічних відділень ведеться електронний запис до лікарів: комп’ютеризовано 4 робочих місця медичних реєстраторів.

Закрити меню