Міська лікарня Запоріжжя №9

Оновлення матеріально-технічної бази – апарат ЕКГ

Оновлення матеріально-технічної бази – апарат ЕКГ

Нещодавно матеріально-технічна база КНП «Міська лікарня №9». за позабюджетні кошти, поповнилася сучасним ЕКГ- апаратом  англійського  бренду. Переносний портативний Heaco 600G – це сучасний шестиканальний електрокардіограф, що користується популярністю серед ведучих кардіологів. Ідеально підходить для використання в клініках з великим потоком пацієнтів. Вирізняється він зручним кольоровим сенсорним семидюймовим екраном, на якому синхронно відображається 12 відведень, містить вбудований термопринтер з високою якістю друку, а сучасний цифровий фільтр дозволяє відобразити чітку ЕКГ криву. Даний апарат може записувати до 150 ЕКГ в архів і роздруковувати без зупинки 90 хвилин. А також зберігає більш 1 000 даних пацієнтів, що зручно для аналізу і статистики. Електрокардіограф 600G включає можливість підключення до комп`ютера і стаціонарного принтера. А по закінченні обстеження кожного пацієнта апарат виводить короткий діагноз.

       Електрокардіографія неінвазивний, відносно недорогий, але цінний метод електрофізіологічної інструментальної діагностики у кардіології. На плівці відображаються найменші відхилення живлення серцевого м`язу, аритмія і метаболічні зміни, які не завжди відчуваються хворим.

         Сучасна техніка, яку отримала лікарня,  дозволить розпізнавати захворювання серця на ранніх стадіях, призначити правильне лікування та прискорити одужання.

Закрити меню