Міська лікарня Запоріжжя №9

Протистояння Короновірусу 2019-nCoV

Протистояння Короновірусу 2019-nCoV

30.01.2020 в КНП «Міська  лікарня №9» ЗМР епідеміологом  лікарні Макаровою І.В. з метою підвищення кваліфікації медичних фахівців по  наданню своєчасної та якісної медичної допомоги хворим на грип, ГРВІ та пневмонії, в тому числі вірусні, з метою вдосконалення знань з особливостей імунної системи та симптоматики і методам реагування при зараженні новим вірусом 2019-nCoV   проведено семінар для лікарів та середніх медичних працівників.

         Акцентовано увагу на необхідність ретельного збору епідеміологічного анамнезу у разі звернення пацієнтів, які  перебували  в  країнах, де наразі поширюється зараження коронавірусом, транзитних зонах та мали контакти із особами, які відвідували ці країни.

        Також розглянуто питання посилення заходів  та активізації інформаційної кампанії щодо профілактики ГРВІ, грипу, пневмоній.

       На семінарі присутні мали змогу підвищити свої знання про імунітет, його особливості, як «працює» він на клітинному, гуморальному рівні, як від його стану залежить перебіг хвороби, останніми напрацюваннями і розробками  в напрямку імунології.

       Такі заходи дозволяють не лише підвищити професійний рівень медичних фахівців, але й покращити надання медичної допомоги  населенню в лікарні.

Закрити меню