Міська лікарня Запоріжжя №9

Ефективна комунікація медичної спільноти з представниками влади і населенням

Ефективна комунікація медичної спільноти з представниками влади і населенням

12 лютого 2020 року в районній адміністрації Запорізької міської ради по Дніпровському району відбулася зустріч голів первинних ветеранських організацій з керівництвом районної адміністрації, представниками  управління соціального захисту населення, ГУ Пенсійного фонду України в Запорізькій області та лікувальних установ.   

   Активну участь в цій зустрічі прийняла заступник директора КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Рак О.В.

   Оксана Вячеславівна розповіла присутнім про реформу медичного обслуговування в Україні, як відбувався І етап реформування безпосередньо в Запорізькій міській багатопрофільній лікарні №9 та повідомила, які зміни чекають на пацієнтів під час ІІ етапу, наголосивши, що другий етап почнеться з 1 квітня. Познайомила зі змінами у отриманні послуг лікування у зв`язку реформуванням медицини, стратегією розвитку міської лікарні №9  на найближчий період та відповіла на злободенні питання ветеранів стосовно медичного обслуговування.

   Отримані в ході дискусії побажання ветеранів дозволять вдосконалити організацію надання медичної допомоги дорослому населенню м. Запоріжжя і Дніпровського району на базі Запорізької міської лікарні №9, що є пріоритетним в роботі всіх фахівців лікарні.

Закрити меню