Міська лікарня Запоріжжя №9

11 лютого – Всесвітній день хворого

11 лютого – Всесвітній день хворого

День хворого …

         Мало хто знає про існування цього дня, але стосується він практично будь-кого, адже тільки нечисленні щасливчики володіють відмінним здоров’ям і ніколи не звертаються до лікарів. Відзначається Всесвітній День хворого з 1993 року. Спочатку він був задуманий як крок для залучення уваги громадськості до хворих людей, до необхідності полегшення їх страждань і поліпшення догляду.

         Турбота про людей, чиє здоров’я значно погіршилося через життєві обставини, вплив несприятливих зовнішніх факторів або в принципі ніколи не було особливо міцним, в основному лягає на плечі медиків. Лікар від Бога, що сприймає близько до серця чужий біль і біду, здатний не тільки кваліфіковану допомогу надати, але і словом допомогти.
         Кожен з нас в тій чи іншій мірі хворий, так як абсолютно здорових людей не буває – особливо сьогодні, коли екологія забруднена до межі, а якісні продукти «днем з вогнем не знайти». Щоб Всесвітній день хворого зжив себе, важливо, крім докладання загальних зусиль, спрямованих на поліпшення світової ситуації, всім разом приймати належних заходів щодо себе коханого.

        По-перше, обмежити вживання шкідливих синтетичних продуктів, – таких, як наприклад, чіпси, кока-кола, сметана, в якій немає ні краплі натурального молока, продуктів з пальмовою олією в складі тощо. При покупці чого б то не було обов’язково дивіться перелік інгредієнтів на упаковці.

         По-друге, їсти  в міру – в крайності впадати ні до чого.

         По-третє, вести активний спосіб життя.

         І, нарешті, по-четверте, поменше піддаватися стресовим ситуаціям, адже, як відомо, – всі хвороби від нервів.

         Ну, і любіть це життя: небо над головою, сонце, що заглядає в ваше вікно, квіти біля будинку, навколишніх людей. Негативні почуття вбивають – це доведено вченими.

 

 

         А доки хворі ще є на планеті  Земля, будьте людьми, проявляючи по відношенню до стражденних хоч краплю уваги, поваги і співчуття. Природа задумала нас саме такими: чуйними, милосердними, одним словом – людяними.

        Це день підтримки і турботи. Постарайтеся відвідати хворих людей вранці або ввечері після роботи.

 

                 Бажаємо всім бути завжди здоровими!

Закрити меню