Міська лікарня Запоріжжя №9

День невролога

День невролога

Діяльність лікаря-невролога дуже широка, оскільки зачіпає лікування найрізноманітніших захворювань – від радикуліту до головного болю. Нервова система – дуже складна структура, яка розгалужена і пронизує все тіло. Захворювання хоча б однієї ділянки нервової системи відразу ж позначається на здоров’ї людини в цілому.

        Якщо смикається повіка, болить голова, замучило безсоння – все це в тій чи іншій мірі відноситься до сфери діяльності лікаря-невролога. Причин таких станів безліч – необхідна постановка точного діагнозу, а потім правильне комплексне лікування.

         Невролог – лікар, що володіє великими знаннями про нервову і серцево-судинну системи. Професійна компетентність і самовідданість – ті сильні сторони таких лікарів, які дозволили перемогти захворювання десяткам тисяч пацієнтів.

        Фахівці стаціонарного і поліклінічного відділень неврології нашої лікарні мають великий досвід в лікуванні і вирішенні неврологічних проблем. Завдяки вмінню працювати з самовіддачею, допомагають пацієнтам ефективно справлятися з виявленими у них неврологічними хворобами.

   Для лікування пацієнтів у лікарні використовують новітні безпечні препарати, лікарі шукають індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта. Неврологи проводять комплексне лікування, що включає лікарську терапію, немедикаментозні методи лікування (фізіотерапію, масаж, лікувальну фізкультуру). Компетентні, небайдужі і талановиті люди працюють там, де вони найбільш потрібні.

       Покращення якості надання всіх видів медичної допомоги, впровадження у процес лікування нових методів лікування та профілактики є пріоритетними у роботі фахівців-неврологів  КНП «Міська лікарня №9» і більшість пацієнтів відновлюють працездатність!

Шановні лікарі-неврологи! Не жаліючи своїх зусиль і часу Ви, приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини — її життя. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

Прийміть безмежну вдячність суспільства за високий професіоналізм та відданість справі, найщиріші побажання міцного здоров’я і добробуту Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

Від усієї душі бажаємо вам, шановні колеги,подальших професійних здобутків!

Закрити меню