Міська лікарня Запоріжжя №9

Не забудьте привітати!

Не забудьте привітати!

Сьогодні приймає поздоровлення з нагоди 70-річного ювілею лікар-хірург-проктолог КНП «Міська лікарня №9» ЗМР – Віктор Степанович Бірюков!

Тисячі вдячних пацієнтів, кілька тисяч годин в «оперблоці». Про таких як Віктор Степанович кажуть: це знакова фігура не лише окремого відділення, а й усього медзакладу.

-Віктор Степанович один з тих людей, хто організовував роботу нашого відділення. Це було у 80-ті роки минулого століття. Він один із фундаторів взагалі запорізької проктології, котра, по суті, зародилася на базі нашої лікарні, а вже потім поступово «розійшлася» по іншим запорізьким медзакладам, – розповідає завідувач відділенням проктології КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Микола Постоленко.
-Чудовий спеціаліст, відповідальний, чуйний. Переконаний, що зі мною погодиться багато лікарів, яким він передавав свої знання. Не зважаючи на те, що Віктор Степанович ніколи не працював викладачем, його практичний досвід завжди був у нагоді для молодих фахівців. Вони у нього вчилися на практиці – асистували під час операцій, консультувались. Також слід зазначити, що загальний стаж роботи Віктора Степановича Бірюкова більше ніж 40 років…
Це людина, яка ніколи не скаже – я зараз зайнятий, немає часу. Він завжди вислухає, дасть пораду. Підкаже. Це, звісно, потрібно цінувати.
Сьогодні Вікторові Степановичу виповнюється 70 років, але він продовжує активне життя. Продовжує оперувати та багато консультує. Його поради завжди дуже слушні. Навіть не дивлячись на свій багаторічний досвід роботи, я ніколи не соромлюся порадитись із ним, щось запитати аби почути його думку, – каже Микола Постоленко.

Отже, зичимо ювілярові не втрачати життєвого оптимізму, здоров’я та довгих років життя! Шановний Вікторе Степановичу, ви – гордість нашої лікарні та приклад для молодого покоління медиків!

З повагою та вдячністю, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

Закрити меню