Міська лікарня Запоріжжя №9

20 березня світ відзначає Міжнародний день щастя

20 березня світ відзначає Міжнародний день щастя

Мабуть багато хто з нас не знає, що є таке чудове свято. Незважаючи на усю тривожність нинішньої ситуації в Україні та нашому улюбленому прифронтовому місці, прохання: хоча б на секунду спробуйте «перемкнутися» на позитив. Будь-ласка, згадайте щось приємне та заспокойтеся…

Дата для святкування Міжнародного дня щастя обрано невипадково. Адже 20 березня настає весняне рівнодення, коли день стає рівним ночі за тривалістю. Таким чином засновники свята хотіли наголосити, що всі люди планети мають рівні права на щастя, що досягнення щастя є однією з найголовніших цілей усієї людської спільноти, і закликали всі країни світу зробити все можливе для підвищення рівня життя населення.

У понятті щастя багато парадоксального. Не гроші, розкіш, будинки, автомобілі приносять блаженство. Вища цінність – згода з власним “Я”, розуміння внутрішнього світу, відчуття гармонії. Людина не може бути щасливою без самовдосконалення та самопізнання, але в той же час потребує хороших умов життя, здоров’я, друзів, гарної їжі та відпочинку.

А ще, щасливий той, хто не чинить іншому зла. Своїм добрим поглядом та добрими вчинками ми можемо врятувати безліч людей, і навіть усміхнувшись до них, ми вже їх підтримуємо і даруємо щастя. Бажаємо вам бути по-справжньому щасливими та не забувайте – ми завжди поруч та готові прийти на допомогу!

З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

Закрити меню