Міська лікарня Запоріжжя №9

Микола Постоленко: «Геморой – це делікатна проблема, котру здебільшого довго ігнорують»

Микола Постоленко: «Геморой – це делікатна проблема, котру здебільшого довго ігнорують»

У проктологічному відділенні КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, що є високоспеціалізованим підрозділом, виконується повний спектр колопроктологічних хірургічних втручань. Щороку тут проводиться понад 1000 операцій, а висококласні лікарі надають консультативну й стаціонарну допомогу хворим у режимі 24/7.

«Геморой – це найбільш поширене проктологічне захворювання, котре за статистикою зустрічається приблизно у кожної другої (!) людини у світі. Насторожити пацієнта повинні такі симптоми як біль чи свербіж у задньому проході, виділення крові або слизу під час дефекації, дискомфорт і важкість в прямій кишці, – каже завідувач проктологічним відділенням КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Микола Дмитрович Постоленко. – Справа у тому, що зазвичай пацієнт намагається відкласти візит до проктолога з різних причин. Хтось соромиться, або ігнорує симптоми і відкладає візит на завтра, хтось затягує на роки, прислухаючись до “Гугла” і звертається вже у крайніх випадках, що має свої наслідки. Але у медицині “незручних питань” не існує».

Лікарі-проктологи наголошують: ефективність лікування напряму залежить від своєчасного звернення до профільних фахівців. У КНП «Міська лікарня №9» ЗМР пацієнтові пропонують пройти професійне обстеження досвідченими спеціалістами, що дозволить на ранній стадії виявити та ефективно вилікувати будь яку проктологічну патологію. Слід запам’ятати – чим раніше буде поставлено діагноз, тим краще. Тому радимо не зволікати і звертатися до проктолога відразу (!) після виявлення перших ознак захворювання.

«В своїй роботі ми використовуємо сучасні малотравматичні методики – радіохвильове або лазерне видалення геморою. Вони дозволяють скоротити перебування пацієнта у лікарні та якнайшвидше повернутись до звичайного життя», – розповідає кандидат медичних наук, лікар вищої категорії Микола Постоленко.

Отже, якщо у вас є подібні скарги, не відкладайте візит до КНП «Міська лікарня №9» ЗМР й зателефонуйте до нашого відділення.

Запис на особистий прийом за телефонами:

(067) 912-12-78 (Viber, WhatsApp)

(061) 224-37-43 (проктологічне відділення)

Звернувшись до відділення проктології, ви отримаєте делікатний, а також уважний підхід у лікуванні. Бережіть своє здоров’я!

Закрити меню