Міська лікарня Запоріжжя №9

З Білої Церкви з новими знаннями

З Білої Церкви з новими знаннями

Лікарі комплексного інсультного центру КНП «Міська лікарня №9» ЗМР продовжують покращувати свої знання та навички. Цього разу наші фахівці пройшли удосконалення з тромболітичної терапії при гострому мозковому інсульті в одному з провідних всеукраїнських центрів терапії інсульту, котрий розташований на базі білоцерковскої міської лікарні №2.

Під час майстер-класу знаннями поділились завідувачка відділенням Людмила Липовенко та провідний фахівець Дмитро Погорілий КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня №2».

Нагадаємо, що інсульт є одним з найбільш інвалідизуючих захворювань. На жаль, нині статистика не на стороні медиків. Невчасне звернення за спеціалізованною допомогою призводить до незворотніх наслідків. Треба пам’ятати, що кожної хвилини при інсульті пацієнт втрачає 1900000 нейронів, тому вчасне звернення за спеціалізованою допомогою не тільки збереже життя, а й забезпечить його якість.
Залишається додати, що майстер-клас відвідали представники КНП «Міська лікарня №9» ЗМР: лікарі-нейрохірурги Олексій Полковніков, Ніна Ізбицька, лікарки-неврологині Єлена Кралічек, Юлія Добряк та лікарка-анестезіологиня Лілія Давигора.

Щиро вдячні колегам за теплий прийом та новий досвід!

Закрити меню