Міська лікарня Запоріжжя №9

20 травня – Всесвітній День травматолога

20 травня – Всесвітній День травматолога

Традиційно своє професійне свято «Всесвітній день травматолога» лікарі-травматологи відзначають 20 травня. Травматологія – один із найдавніших розділів клінічної медицини, історія якого налічує багато століть. Адже травми та різні ушкодження людина отримувала за всіх часів. Саме принципи, основи та практичні знання травматології є постулатами для решти хірургічних спеціальностей.

Отже, це свято не лише травматологів, а й ортопедів, хірургів і навіть тих, хто колись отримував травму, перелом, розтягнення чи вивих.

Серед найголовніших складових доброго імені нашого лікувального закладу потрібно відзначити кваліфікований колектив лікарів-травматологів, які надають широкий спектр медичних послуг пацієнтам, що потребують допомоги як у плановому так і ургентному порядку, адже нічого не робиться без людей відданих своїй професії протягом 24х годин на добу.

Тож, кадровий потенціал, фаховий стаж ортопедів-травматологів вищої кваліфікаційної категорії, наявність сучасного обладнання та інструментарію, дозволяють виконувати оперативне втручання при широкому спектрі ортопедичних патологій.
Головна мета, яку на сьогодні ставлять перед собою лікарі травматологи – це досягнення універсальності, володіння усіма методиками, техніками у відповідності до европейських стандартів кожним лікарем. Впровадження нових сучасних методів в практику лікування пацієнтів, постійне навчання та вдосконалення професійних навичок є пріоритетними в роботі фахівців КНП «Міська лікарня 9» ЗМР!

Від щирого серця вітаємо лікарів-травматологів з професійним святом! Дякуємо Вам за вашу важку працю, терпіння та відданість справі! Бажаємо, щоб сил і старань вистачало на всіх, хто потребує вашої допомоги! Нехай кожен пацієнт із гордістю говорить про те, що йому допоміг лікар найвищого рівня.
Зичимо отримувати задоволення від роботи та фінансового благополуччя! Дякуємо за ваш талант, сміливість та самовіддачу!

На фото: колектив лікарів відділення травматолого-ортопедичного відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР на чолі із завідуючим відділенням, лікарем вищої категорії Євгеном Михайловичем Бойко.

Закрити меню