Міська лікарня Запоріжжя №9

8 серпня – Міжнародний день офтальмології

8 серпня – Міжнародний день офтальмології

Ця дата означає визнання важливості і ефективності праці лікарів даної галузі, а також привертає широку увагу суспільства до проблем захворювань органів зору та їх профілактики.

Спеціалісти лікарень дають низку порад для збереження та покращення зору та нагадують: регулярна перевірка зору у фахівця допомагає виявити можливі проблеми на ранніх стадіях, вжити своєчасних профілактичних заходів і уникнути значних проблем.

Проста та швидка перевірка зору дозволяє вчасно помітити початок розвитку хвороб ока, багато з яких на ранніх стадіях повністю виліковні. Регулярні перевірки зору дозволяють підібрати потрібні засоби для його корекції і уповільнити прогресуюче зниження зору. Здоров`я очей залежить від стану всього організму: правильне харчування, контроль за артеріальним тиском, рівнем холестерину і цукру крові, чітке дотримання рекомендацій лікаря а також відмова від шкідливих звичок допоможуть зберегти хороший зір до похилого віку.

Сьогодні на благо здоров’я пацієнтів трудиться дружній колектив лікарів-офтальмологів КНП «Міська лікарня №9» ЗМР. Фахівці стаціонарного та поліклінічного відділень продовжують впровадження новітніх досягнень вітчизняної та зарубіжної медицини, надають високотехнологічну медичну допомогу за всіма основними напрямками спеціальності: факоемульсіфікація катаракти, інтравітреальне введення ліків, лікування судин сітківки, виправлення косоокості та багато інших.

Покращення якості надання всіх видів медичної допомоги, впровадження нових методів лікування та профілактики є пріоритетними у роботі фахівців КНП «Міська лікарня № 9» ЗМР.

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з професійним святом! Бажаємо освоєння та впровадження нових передових технологій у лікуванні хвороб ока, високого професіоналізму, точних діагнозів та швидкого одужання пацієнтів!

З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

На фото: Людмила Миколаївна Самойленко (лікарка-офтальмологиня поліклінічного відділення), Євген Володимирович Старцев (завідуючий відділення «Мікрохірургії ока»), Наталя Володимірівна Пересипкіна (лікарка-офтальмологиня поліклінічного відділення), Ганна Василівна Хлопова (медична сестра поліклінічного відділення).

Закрити меню