Міська лікарня Запоріжжя №9

Випадок з практики лікаря-травматолога

Випадок з практики лікаря-травматолога

27-річний житель Запоріжжя отримав травму лівого надпліччя – акроміально-ключичного зчленування, під час футбольної гри. Згодом звернувся по допомогу до КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, де його прооперували у відділенні травматології. Нині пацієнт виписаний з лікарні та проходить курс реабілітації.

«Травма акроміально-ключичного зчленування (АКЗ) доволі часто зустрічається у людей, які професійно займаються спортом або захоплюються активними формами відпочинку. Наразі пацієнтові виконана операцію – формування ключично-дзьобоподібної зв’язки та акроміально-ключиної звʼязки (якірним фіксатором). Перевагами цього методу є відновлення пошкоджених звʼязок анатомічно та саме оперативне втручання відбувається досить малотравматично. Це дає змогу швидше відновити функцію кінцівки та повернутися до звичайного життя у найкоротші терміни. Загалом у цьому випадку орієнтовні строки відновлення становлять близько 3-4 тижнів», – каже лікар-ортопед-травматолог відділення травматології КПН «Міська лікарня №9» ЗМР Олег Миколайович Оксенюк (Олег Оксенюк).
Олег Огородник (пацієнт): «Мені дуже пощастило, що потрапив до лікаря – Олега Миколайовича Оксенюка. Дуже уважний та розбірливий фахівець. Після травми навіть дещо розгубився куди саме звернутись у Запоріжжі, аби зробили якісну операцію, але друзі-спортсмени підказали – найкраща травматологія у місті саме у «9-й міській лікарні». Зараз у цьому переконався. Дякую за турботу не лише своєму лікарю, а й усім працівникам відділення!».
Контакти травматологічного відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР:
+38 (061) 224-37-75 (пост)
+38 (061) 52-23-09 (ординаторська)
+38 (098) 343-12-87 (завідуючий відділенням)
Закрити меню