Ви зараз переглядаєте 21 листопада – День Гідності та Свободи

21 листопада – День Гідності та Свободи

  • Категорія запису:Новини

Сьогодні у наші державі відзначають День Гідності та Свободи – одне зі знакових офіційних свят, встановлене на честь двох революції, котрі відбулися в Україні у 2004 та 2013 роках.

Для довідки:
Відповідно до Указу Президента України від 13-го листопада 2014 року, з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в нашій державі на початку ХХІ століття, а також, віддаючи належну шану патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року і в листопаді 2013 – лютому 2014 років стали на захист демократичних цінностей прав і свобод людини, європейського вибору нашої Вітчизни, щорічно 21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи.

Вшановують також мужність і героїзм учасників антитерористичної операції на сході країни, які відстоювали та продовжують боронити суверенітет і територіальну цілісність Батьківщини, захищаючи надбання Революції Гідності.

Хвилиною мовчання вшануємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також воїнів, які загинули, захищаючи рідну землю від російських окупантів та сепаратистів. Добра пам’ять про них завжди буде жити e наших серцях.

Щиро віримо, що Україна, як і у 2004 та 2013 роках, знову відстоїть свої Свободу та Гідність, але на цей раз уже назавжди!

Вітаємо усіх з Днем Гідності та Свободи! Бажаємо мирного неба над українською землею, родинного добробуту і злагоди, незламної віри у щасливе майбутнє України та впевненості у завтрашньому дні. Нехай Господь береже нашу Батьківщину і кожного з нас!