Ви зараз переглядаєте 22 січня Україна відзначає День Соборності!

22 січня Україна відзначає День Соборності!

  • Категорія запису:Новини

Щороку, 22 січня, українці відзначають одне із найважливіших свят, котре нерозривно пов’язане зі здобуттям незалежності. Це – День Соборності України, який почали відзначати за часів президентства Леоніда Кучми, у 1999 році. Відтоді щороку українці пишно відзначали цей день. Особливою традицією стало об’єднання цілих областей у так звані живі ланцюги. Люди стояли пліч-о-пліч, тримаючись за руки – таким був символ Соборності України.

Переконані: єдність є головною умовою сили та незалежності нашої держави, а соборність й свобода були і залишаються наріжними каменями національної ідеї, важливими складовими становлення сучасної України!

Головними завданнями кожного з нас у цьому зв’язку є активна пропаганда ідеї єдності Українського народу та зміцнення державності, сприяння консолідації громадян різних національностей, поглядів, регіонів проживання. Будь-які незаконні та деструктивні дії, особливо у цей надважкий час для нашої Батьківщини, лише ослаблюють державу та підривають її можливості щодо забезпечення прав громадян.

Тож, нехай у кожній сім’ї панує спокій, любов та порозуміння. Нехай завжди над нашими землями світить сонце та панує чисте, мирне небо!

Пам’ятайте, що Соборність є передумовою успіху нашого опору зовнішній агресії!