Ви зараз переглядаєте 23 травня – День лікаря-ендоскопіста

23 травня – День лікаря-ендоскопіста

  • Категорія запису:Новини

Сьогодні, 23 травня, відзначається День лікаря-ендоскопіста! Це професійне свято спеціалістів ще однієї з найважливіших галузей медицини.
До найнеобхідніших досліджень, які потрібно робити при великій кількості захворювань, значаться діагностичні та лікувальні методи ендоскопії. Завдяки сучасній ендоскопії можна розпізнати багато різних хвороб ще на ранніх стадіях. Особливо це стосується онкологічних захворювань кишечника, шлунку, легень та сечового міхура. Якщо лікар-ендоскопіст правильно діагностує хворобу та виявить її на ранньому етапі, то зможе дати пацієнтові дуже високі шанси на повне одужання.

У КНП «Міська лікарня №9» ЗМР працюють фахівці високого рівня, які володіють усіма методами планової та екстреної ендоскопії, дуже уважні і доброзичливі до пацієнтів. Після закінчення обстеження все розкажуть, пояснять та покажуть на знімках.

Колеги, прийміть вітання з професійним святом! Ви повною мірою реалізували свій багатий потенціал у такій життєво важливій галузі, як медицина, заслужили щиру любов і подяку пацієнтів. Таке визнання – справжня нагорода, справжня цінність за вашу нелегку працю, професійну майстерність, вірність обраному шляху. Будьте самі здорові, завжди рішучі та впевнені у своїх діях. Успіхів вам та плідної діяльності, доброї допомоги пацієнтам та щирої подяки за старанну працю, великої поваги, особистого процвітання та скорішого миру! 🫶
На фото: колектив відділення ендоскопії КНП «Міська лікарня №9» ЗМР (завідуючий відділення, лікар-ендоскопіст вищої категорії – Олександр Ігорович Маслов.

(підпишіться на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео)