Ви зараз переглядаєте 24 серпня – 32-а річниця з Дня Незалежності України!

24 серпня – 32-а річниця з Дня Незалежності України!

  • Категорія запису:Новини

З метою гідного відзначення 32-ї річниці проголошення Незалежності України, консолідації українського суспільства навколо ідеї захисту та зміцнення державності, вшанування подвигу борців за свободу та незалежність України, а також громадян, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави у боротьбі із зовнішньою агресією, утвердження у працівників почуття патріотизму та гордості за свою Батьківщину, засновану, зокрема, на державницьких традиціях Київської Русі, Української козацької держави у КНП „Міська лікарня №9” ЗМР проведено урочисте засідання, урок громадянства «Для всіх єдиний» (День державного прапора) та інформаційна хвилинка «Мій край – моя історія жива» для пацієнтів стаціонару.

Адміністрація КНП „Міська лікарня №9” ЗМР уживає заходів щодо надання належної медичної допомоги борцям за незалежність України у XXІ столітті, родинам загиблих учасників бойових дій.

Вітаємо працівників лікарні та пацієнтів з найбільшим державним святом – 32-ю річницею Незалежності України. Це не просто святкий день у календарі – це свято пам’яті про цілі покоління наших пращурів, що творили історію. Це день, коли на мапі світу з’явилася НЕЗАЛЕЖНА держава УКРАЇНА зі своїми державними символами.

З нагоди Дня Незалежності бажаємо Вам міцного здоров’я, великого родинного щастя, миру, взаєморозуміння, злагоди та добробуту!

Нехай кожен день буде сповнений радістю, теплом і новими здобутками, а Ваші добрі справи примножать честь рідної України!