Ви зараз переглядаєте 27 травня – Всесвітній день екстреної медичної допомоги

27 травня – Всесвітній день екстреної медичної допомоги

  • Категорія запису:Новини

У жовтні 2021 року, у КНП «Міська лікарня №9» ЗМР, було утворено нове відділення – «ВЕНМД». Згодом, завдяки реалізації програми Президента України «Велике будівництво», новий підрозділ лікарні отримав власну сучасну «домівку». Наразі відділення ЕНМД є невід’ємною ланкою у наданні екстреної допомоги хворим з різноманітними захворюваннями й ушкодженнями та має цільове завдання – збереження якнайбільшої кількості життів українців.

Головна особливість нашого відділення, полягає у тому, що бригади екстреної допомоги можуть одразу ушпиталити важкохворого пацієнта до палати, економлячи кожну дорогоцінну хвилину для порятунку життя. Наразі крізь відділення ВЕНМД «проходять» постраждалі і від ворожих дій агрессора, і в наслідок ДТП, пацієнти з соматичними захворюваннями, а також невідкладними станами.

У відділенні працює спеціально створена мультіфункциональна команда, що складається: з лікаря-анестезіолога або анестезістки, лікаря МНС та фельдшера МНС, молодшого медичного персоналу. Цей колектив цілодобово готий до прийому важкохворих пацієнтів та у будь-яку мить відразу приступає до дій направлених на стабілізацію стану людини. Окрім того, у відділені проводиться предопераційна підготовка хворих, які потребують інтенсивної терапії.
Згідно сучасним вимогам у відділенні доступні всі види екстрених аналізів, виконується FAST протокол УЗД, цілодобовий моніторінг пацієнта, КТ пацієнтів. За начебто нетривалий час існування відділення персонал був сертифікований завдяки спеціальним курсам ERC – «BLS», «PALS», курсам «Stop the bleed» та курсам госпітальної травми від «ВРР». Також команда регулярно отримує знання під час внутрішніх навчаннь для покращення комунікативних навичок.
Шановні колеги, працівники відділення екстреної невідкладної медичної допомоги! Щиро зичимо вам витримки, благополуччя та скорішого миру! Здоров’я, позитивних емоцій від життя та душевної рівноваги!
З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР

На фото: колектив ВЕНМД на чолі із в.о. завідувача відділення Сергієм Олександровичем Петровським та трудові будні співробітників

#всеукраїнська_рада_реанімації #ДеньЕМД #EUSEM
https://www.facebook.com/urc.org.ua
підпишіться на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео