Ви зараз переглядаєте 27 травня – Всесвітній день екстреної медичної допомоги

27 травня – Всесвітній день екстреної медичної допомоги

  • Категорія запису:Новини

У це професійне свято вшановують всіх, хто волею долі, пов’язаний з медициною невідкладних станів. Жодна професія не може зрівнятися за своєю важливістю з вашою. Лікар екстреної медичної допомоги – це особлива людина, багатогранна особистість, тонкий психолог і, звичайно, володар глибоких знань, майстерності й терпіння. Ваша щоденна непроста праця допомагає збереженню життів, приносить людям здоров’я, щастя.

Не можна не відзначити позитивні результати нашої з вами роботи, які є вже зараз – останніми роками ВЕНМД трансформувалося, покращилася матеріально-технічна база, на найвищому рівні проводиться діагностика та лікування пацієнтів, успішно відбуваються найскладніші операції. Щиро віримо, що ваша велика згуртована команда й надалі буде здатна долати будь-які труднощі та створювати все якіснішу й надійнішу медицину!

Слід розуміти, шо саме від оперативності та професіоналізму залежить життя та здоров’я людини, яка потрапила в біду. Нехай ваша праця ніколи не залишається непоміченою, а слова подяки звучать найчастіше!

Дорогі колеги! Бажаємо Вам міцного здоров’я, радості, оптимізму, щастя. Дякуємо за врятовані життя, за вірність обраній професії. Зичимо міцного здоров’я й скорішого миру!

З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.