Ви зараз переглядаєте 28 квітня – Всесвітній день охорони праці

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

  • Категорія запису:Uncategorized

На роботі ми проводимо багато годин свого життя, і охорона праці – питання, яке стосується кожного. Не дивно, що з’явилося особливе свято.

Охорона праці – це система збереження життя, здоров’я та працездатності співробітників у процесі їхньої трудової діяльності. Вона включає правові, соціально-економічні, організаційні, технічні, санітарно-гігієнічні, лікувально-профілактичні, реабілітаційні та інші заходи. Питання безпеки праці завжди будуть актуальними. Від нещасних випадків на виробництві страждає і гине величезна кількість людей.

Всі громадяни можуть і повинні зробити конкретні кроки, щоб розширити можливості профілактики професійних захворювань. Де б ви не працювали – ваші життя і здоров’я є найбільшою цінністю і багато в чому залежать від вашого свідомого ставлення до власної безпеки. Кожному з нас необхідно пам’ятати, що дотримання законодавства по охороні праці та безпеки на робочому місці – є запорукою збереження найціннішого – людського життя.

Нехай стане доброю традицією – починати робочий день з питань безпеки.

Найчастіше проведення Всесвітнього дня охорони праці перетворюється для фахівців з безпеки на серйозну роботу, від виконання якої святкового настрою практично не лишається.

Саме тому цього дня нашому спеціалісту з охорони праці Єлізаветі Анатоліївні Хрісановій важливі підтримка й увага колег, нехай наше маленьке привітання надасть їй сил та натхнення на весь наступний рік!

Отже, Єлізавете Анатоліївно, з професійним святом! Бажаємо вам спокійних трудових буднів, без “НП” та форс-мажорів. Успіхів у всіх справах і завжди дружньої обстановки в колективі!