Ви зараз переглядаєте 28 липня – День Української Державності!

28 липня – День Української Державності!

  • Категорія запису:Новини

Нове державне свято, котре також відзначається у день хрещення Київської Русі-України 28 липня, два роки тому запропонував відзначати Президент Володимир Зеленський. Це сталося під час урочистостей з нагоди 30-річння Незалежності України. Тоді ж Глава Держави підписав відповідний Указ. В свою чергу, Верховна Рада України 31 травня 2022 року ухвалила Закон, який встановлює День Державності України 28 липня святковим днем.

Це свято звертає увагу, що Українській Державності не 30, а понад 1000 років, а в основу концепції Дня Державності України закладено ідею утвердження зв’язку українців крізь віки та покоління.

День Української Державності відтепер буде неробочим днем. Втім, нагадуємо, що під час воєнного стану додаткових вихідних на свята українці не мають. Також завертаємо вашу увагу, що вже наступного року День Української державності відзначатиметься 15 липня з огляду на перехід Православної церкви України та Української греко-католицької церкви на Новоюліанський стиль календаря.

Берегти Єдність зараз, працювати разом на Перемогу – це найважливіше національне завдання, яке всі ми обов’язково виконаємо.

З Днем Державності, українці!