Ви зараз переглядаєте 29 жовтня – Всесвітній день лікаря ультразвукової діагностики

29 жовтня – Всесвітній день лікаря ультразвукової діагностики

  • Категорія запису:Новини

Останнім часом медицина в усьому світі розвивається дуже інтенсивно в усіх напрямках. Але побороти всі хвороби неможливо.

Набагато ефективним є їх попередження і раннє виявлення. Для цього існує багато відомих діагностичних процедур. Ультразвукова діагностика (УЗД) – один з найбільш потрібних і доступних сучасних методів діагностики й, слід визнати, що з кожним роком можливості цього методу лише збільшуються.

Висновки лікарів ультразвукової діагностики допомагають лікарям багатьох спеціальностей в постановці правильного діагнозу. Навіть попри те, що лікар УЗД не лікує пацієнтів, від його обстеження іноді залежить їхнє життя.

Область застосування ультразвукового дослідження в медицині безмежна, і з кожним роком відкриваються нові можливості цього методу.

Шановні колеги, прийміть вітання з нагоди професійного свята! Ви повною мірою реалізували свій багатий потенціал в такій життєво важливій галузі, як медицина, заслужили щиру любов і вдячність пацієнтів. Таке визнання – справжня нагорода, справжня цінність за ваш нелегкий труд, професійну майстерність, вірність обраному шляху!

Без вашої праці сьогодні не обходиться жоден лікар, нехай у вас буде можливість працювати на найсучаснішому устаткуванні, а ваша майстерність зростає і примножується.
Щиро дякуємо вам за працю, досвід та знання, які ви щодня застосовуєте в роботі! Здоров’я вам, здійснення найзаповітніших мрій й миру! 🫶

З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

На фото: лікарі УЗД – Оксана Тихоновська, Олена Плотнікова (завідувачка відділення), Наталія Богатирчук
(зліва-направо)