Ви зараз переглядаєте 29 СЕРПНЯ –  ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

29 СЕРПНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

  • Категорія запису:Новини

Щороку, 29 серпня, в Україні відзначається День пам’яті захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цей день встановлено Указом Президента України від 23 серпня 2019 року № 621 для увічнення героїзму військовослужбовців і добровольців, котрі віддали життя за Батьківщину, як нагадування про одну із найкривавіших подій війни на сході України – Іловайську трагедію.

Український народ віддає шану героїзму й стійкості солдатів, учасникам добровольчих формувань, самовідданій боротьбі партизанів на тимчасово окупованих територіях. День, особливо дорогий українцям, як символ мужності та героїзму, гордості та слави, єднання та згуртованості народу в ім’я перемоги та миру. Цього дня ми вшановуємо пам’ять і нашого загиблого колеги – лікаря-хірурга Артура Володимировича Пономаря, який рятував життя наших захисників з перших днів війни.

Перший раз Артур Володимирович був мобілізований ще у 2015 році. Рік проходив службу військовим хірургом на Донеччині. А після повномасштабного вторгнення рф (буквально на другий день) – 25 лютого 2022 року, повернувся добровольцем на фронт рятувати життя людей. У районі Соледара, у результаті прямого влучання, загинула бригада медиків, яка направлялась рятувати життя побратимів. Серед них перебував і Артур Пономар.

Лікарська спільнота втратила досвідченого професіонала, який був цілковито зосереджений на хірургічному профілі й допоміг тисячам людей. Артур Володимирович був доброю та чуйною людиною, талановитим лікарем, вірним другом і колегою для багатьох наших співробітників…
Пам’ятатимемо всіх захисників, які заплатили життям за мир та спокій на вільній українській землі. Світла пам‘ять кожному із них!

Низько вклоняємося тим людям, які ціною власного життя захищали нашу свободу і мир на своїй землі. Також хочемо побажати здоров’я і наснаги тим, хто зараз захищає свою землю від рашиської погані.
Самовідданість і патріотизм воїнів, які сьогодні присвятили своє життя справі миру є прикладом для кожного з нас.

Ті випробування, які зараз переживає Україна, болем торкаються сердець кожного українця. Сьогодні нас єднає одне бажання – знову здобути мир і незалежність на українській землі!
Бажаємо кожній родині – здоров’я, добробуту, тепла й затишку, а найголовніше – Миру та віри, що завтрашній день буде світлішим і щасливим.

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!