Ви зараз переглядаєте 30 жовтня – Міжнародний день ортопедичних медсестер і медбратів

30 жовтня – Міжнародний день ортопедичних медсестер і медбратів

  • Категорія запису:Новини

Міжнародний день медсестер-ортопедів – міжнародне професійне свято, котре щорічно відзначається 30 жовтня.

Батьківщина Міжнародного дня ортопедичних медсестер – Сполучені Штати Америки, де професійне свято медсестер ортопедії вперше відзначалося у 1990 році за підтримки Національної асоціації ортопедичних медсестер. Міжнародного статусу він набув у 2001 році.

Ортопедія є філією клінічної медицини, яка має справу з профілактикою та лікуванням захворювань опорно-рухового апарату. Медсестри-ортопеди приймають участь у догляді пацієнтів травматологів-ортопедів. Вони лікують таких пацієнтів, перев’язуючи рани, знімаючи шви, встановлюючи ортези та знімаючи гіпсові пов’язки. Медсестри-ортопеди повинні мати спеціальну кваліфікацію та певний досвід.

Шановні колеги! Завдяки вашим зусиллям кожен день хтось позбавляється страждань, до когось повертається бадьорість і гарне самопочуття. Ваше самовіддане і безкорисливе служіння завоювало багато сердець, адже ви не тільки допомагаєте зцілитись фізично, а й є джерелом наснаги, підтримки і надії для людей у найважчі хвилини їхнього життя!

Нехай ваші дбайливі руки не знають втоми, а ваша праця буде гідно оцінена і приносить задоволення, вдячність, повагу і шану. Залишайся такими ж чуйними, позитивними та уважними професіоналами своєї справи. Удачі та успіхів у всьому! 🫶

З повагою, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

На фото: медичні сестри разом із завідуючим травматолого-ортопедичним відділенням Євгеном Бойком.