Ви зараз переглядаєте 52 маленькі дива у травні!

52 маленькі дива у травні!

  • Автор запису:
  • Категорія запису:Новини

Починаємо новий тиждень з найприємнішої новини – народження діточок!

Протягом травня 2025 року в акушерському відділенні КНП «Міська лікарня №9» ЗМР з’явились на світ 52 малюки:
– 27 хлопчиків
– 25 дівчаток

Кожне народження – це цілий всесвіт для родини, і ми щиро радіємо разом з вами!

Вітаємо батьків із поповненням у сім’ї! Бажаємо вашим діткам міцного здоров’я, мирної й щасливої долі та багато любові навколо!

Дякуємо нашим фахівцям – лікарям, акушеркам, медсестрам – за щоденну турботу, чуйність і професіоналізм. Ви допомагаєте дива ставати реальністю.

А для тих, хто лише готується до цього щастя нагадаємо – у нашому закладі працює «Школа свідомого батьківства». Отже, запрошуємо майбутніх батьків долучатися до занять, знайомитися з відділенням, ставити питання та готуватись до народження малюка з упевненістю! Слідкуйте за анонсами!

Також інформація для майбутніх батьків…Плануєте народжувати?

Завітайте до нашого акушерського відділення – тут зустрічають не лише професійно, а й по-людськи тепло…

Запоріжжя, вул. Дудикіна, 6 (пологовий будинок)
Call-центр: (096) 760-03-03 | (050) 760-03-03

#народженнядива #малюкитравня #вітаємобатьків #школасвідомогобатьківства #КНП_лікарня9 #акушерськевідділення