Ви зараз переглядаєте 6 серпня – Міжнародний день «Лікарі світу за мир»

6 серпня – Міжнародний день «Лікарі світу за мир»

  • Категорія запису:Новини

6 серпня 2023 року відзначається Міжнародний день “Лікарі світу за мир!”, який був запропонований організацією “Лікарі світу за запобігання ядерній загрозі” і приурочений до пам’ятної дати 6 серпня 1945 року, коли відбулося бомбардування японського міста Хіросіма. Ця дата служить нагадуванням про людську трагедію, про руйнівні наслідки атомних бомбардувань і важливість недопущення повторення трагедії у майбутньому, а також про роль лікарів у боротьбі за мир та запобігання війні загалом.

Шляхетні цілі руху зараз особливо близькі та зрозумілі медикам у всьому світі. Лікарі – люди наймирнішої професії, все життя яких присвячене охороні здоров’я та життя людини, закликають лідерів держав до прийняття зважених рішень, заснованих на відповідальності та усвідомленні цінності кожного людського життя.

Кожен з нас може зробити цей світ добрішим. Сьогодні ми закликаємо ще раз задуматися про страшну загрозу, яка висить над кожним жителем планети – ядерною зброєю.

Лікарі світу відзначають цей день своєю повсякденною роботою, виконанням своїх обов’язків – порятунком людського життя.
Ми дякуємо медичним працівникам за стійкість, професіоналізм та самовіддану битву з коронавірусом COVID-19 та під час військових дій на території нашої Батьківщини. Вони рятують сотні тисяч життів, ризикуючи власним. Щиро сподіваємось, що наше прагнення миру буде якнайшвидше здійснене, і разом із цим щасливо повернуться додому всі військові, медики та волонтери, які борються за наш з вами спокій, суверенітет та цілісність України.

Колеги, бажаємо вам добра, мирного неба над головою та впевненості у завтрашньому дні! Нехай вдячність пацієнтів підтримує вас і нагадує, як багато ви значите!