Ви зараз переглядаєте 7 квітня – Всесвітній день здоров’я

7 квітня – Всесвітній день здоров’я

  • Категорія запису:Новини

Цього дня кожен житель нашої планети має згадати, що здоров’я людини залежить не лише від зусиль лікарів. Тільки розуміння необхідності підтримувати своє здоров’я у формі, зміну способу життя і повагу до середовища проживання та екології на нашій планеті допоможе спільно подолати навіть найскладніші проблеми.

Будь-яка людина хоче жити повноцінним та цікавим життям. Але без гарного, міцного здоров’я, ясного розуму та позитивного ставлення до світу успіхів у житті досягти важко. Тому важливою умовою для розвитку різних сторін життя людини та досягнення нею активного довголіття є ведення здорового способу життя.

Важливо розуміти, що здоровий спосіб життя – це принцип життя, щоденна робота над собою, котра зрештою обов’язково призведе до успіху!
Найбільш важливими аспектами для здорового способу життя є:

– раціональне харчування – важливо скоротити вживання цукру та рафінованих продуктів. Включити у свій раціон корисні жири, сезонні овочі та фрукти;
– фізична активність, відмова від сидячого способу життя – обов’язково робіть зарядку! Вона додасть енергії та гарного настрою на весь день. Виберіть собі відповідний вид спорту;
– хороший сон – повноцінний сон – це основа здоров’я. Щодня людина повинна спати близько 8 години, найбільш прийнятний час для сну з 22.00 до 6.00;
– відмова від шкідливих звичок.

Профілактика неінфекційних захворювань переважно залежить від самих людей. Це не тільки здоровий спосіб життя, фізична активність, правильне харчування, а й своєчасне звернення за допомогою, регулярні медичні обстеження та дотримання рекомендацій лікарів.

Щоб прожити багато років, зберігаючи гідну якість життя, високу активність і працездатність, кожен має знати свій організм: як він влаштований, що приносить йому користь, а що шкоду. Кожен має вміти дбати про своє здоров’я і не лінуватися докладати для цього необхідних зусиль.

Обирайте правильний спосіб життя та будьте здорові!

З повагою до кожного з вас, колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.