Ви зараз переглядаєте 7 лютого – День масажиста в Україні

7 лютого – День масажиста в Україні

  • Категорія запису:Новини

Масаж є одним із найдавніших та найефективніших методів лікування та відновлення організму. У багатьох країнах по всьому світу існує особливий день, коли відзначається важливість і значущість професії масажиста.

Професійно зроблений масаж допомагає вирішити купу проблем та відіграє важливу роль у турботі про здоров’я людей: покращити кровообіг, зменшити біль та напругу, підвищити тонус та загальне самопочуття. Це частина лікувального процесу і забезпечують її наші першокласні фахівці!

Шановні колеги-масажисти, бажаємо вам завжди залишатися такими ж неймовірними професіоналами, тими, хто змінює самопочуття та життя своїх пацієнтів на краще. Зробіть кожного пацієнта здоровим і щасливим, і нехай кожен день, кожна година дарує вам приємне спілкування, радісний настрій та внутрішню гармонію. Мира та добробуту у ваших сім’ях! З професійним святом!

На фото: сестри та брати медичні з масажу відділення фізичної реабілітації КНП «Міська лікарня №9» ЗМР – Світлана Володимирівна Асташова, Наталія Борисівна Бєлка, Роман Миколайович Фурманов, Володимир Володимирович Легецький, Наталія Григорівна Сметеннікова, Олег Миколайович Давидов (зліва направо)