Ви зараз переглядаєте 8 листопада – День рентгенолога в Україні та Міжнародний день радіології

8 листопада – День рентгенолога в Україні та Міжнародний день радіології

  • Категорія запису:Новини

Сьогодні святковий день у представників лікарської спеціальності, де високі технології тісно взаємопов’язані з кваліфікацією та досвідом кожного співробітника. Дата приурочена до важливої події в історії науки, що дозволила медицині вийти на новий рівень — відкриття рентгенівського випромінювання німецьким фізиком Вільгельмом Конрадом Рентгеном у далекому 1895 році. Так набув розвитку зовсім новий напрямок у діагностиці, медицині, науці – рентгенологія.

Дотепер рентген залишається найпоширенішим, найшвидшим і найдоступнішим засобом діагностики у світі. З часом радіологія зробила великий стрибок у своєму розвитку, з’явилися нові методи, апарати променевої діагностики та терапії.

Співробітники рентгенодіагностичного відділення КНП «Міська лікарня №9» ЗМР допомогли величезній кількості людей! Це дуже відповідальна професія, адже від достовірної постановки діагнозу залежить ефективність лікування, а отже, здоров’я та життя пацієнтів.

Саме результати рентгенологічного обстеження знаходяться в основі діагнозу лікаря-фахівця, дозволяючи зробити висновки максимально точними і вибрати найбільш оптимальний метод у лікуванні. До речі, при окремих видах захворювань рентгенологія застосовується вже як метод терапії для точкового впливу на осередки запалення чи хвороби.

Щиро вітаємо колег лікарів-рентгенологів, лікарів КТ і МРТ з вашим професійним святом! Дякуємо за відповідальну працю та бажання допомагати людям! Бажаємо ще більших успіхів у роботі, нових досягнень, міцного здоров’я та гарного настрою! Миру, впевненості у завтрашньому дні й добробуту!

З повагою колектив, КНП «Міська лікарня №9» ЗМР.

На фото: колектив рентгенодіагностичного відділення на чолі із завідувачкою допоміжного лікувально-діагностичного підрозділу нашої лікарні – Оленою Євгеніївною Копіченко