Ви зараз переглядаєте 8 листопада –   День рентгенолога в Україні та Міжнародний день радіології

8 листопада – День рентгенолога в Україні та Міжнародний день радіології

  Сьогодні весь світ відзначає одразу два свята – Міжнародний день радіології та День рентгенолога.

         Професійне свято сьогодні відзначають лікарі-рентгенологи — представники лікарської спеціальності, де високі технології тісно взаємопов’язані з кваліфікацією та досвідом кожного співробітника. Дата приурочена до важливої ​​події в історії науки, що дозволила медицині вийти на новий рівень — відкриття рентгенівського випромінювання німецьким фізиком Вільгельмом Конрадом Рентгеном у 1895 році. Так набув розвитку зовсім новий напрямок у діагностиці, медицині, науці – рентгенологія.

          Дотепер рентген залишається найпоширенішим, найшвидшим і найдоступнішим засобом діагностики у світі. З часом радіологія зробила великий стрибок у своєму розвитку, з’явилися нові методи, апарати променевої діагностики та терапії.

         Фахівці рентгенівського відділення КНП «МІСЬКА ЛІКАРНЯ №9» допомогли величезній кількості людей! Це дуже відповідальна професія, адже від достовірної постановки діагнозу залежить ефективність лікування, а отже, здоров’я та життя пацієнтів. Так у прямому та переносному сенсі в непростий час пандемії рентгенологи опинилися на передньому фронті боротьби з COVID-19.

         Кожне врятоване життя – це результат спільної роботи всього колективу, вчасно поставлений діагноз рятує життя.

Саме результати рентгенологічного обстеження лягають в основу діагнозу лікаря-фахівця, дозволяючи зробити діагноз максимально точним і вибрати найбільше оптимальний метод лікування. При окремих захворюваннях рентгенологія застосовується вже як метод терапії для точкового впливу на осередки запалення чи хвороби.

Вітаємоколеглікарів-рентгенологів, лікарів КТ і МРТ

з їхнім професійним святом! Бажаємо ще більших успіхів у їхній важливій роботі, нових досягнень, міцного здоров’я та гарного настрою!