Ви зараз переглядаєте 8 серпня –  Міжнародний день офтальмолога

8 серпня – Міжнародний день офтальмолога

   Щорічно 8 серпня відзначається Міжнародний день офтальмології. Настільки знаменна дата означає  визнання важливості і эфективності  праці спеціалістів даної галузі, а також привертає широку увагу суспільства до проблем  захворювань органів зору та їх профілактики.

         Сьогодні на благо здоров’я пацієнтів трудиться дружній колектив лікарів-офтальмологів КНП «Міська лікарня №9». Фахівці стаціонарного та поліклінічного відділень продовжують впровадження новітніх досягнень вітчизняної та зарубіжної медицини, надають високотехнологічну медичну допомогу за всіма основними напрямки спеціальності: факаемульсіфікація катаракти, інтраветреальне введення ліків, лікування судин сітківки, виправлення косоокості та інші.     

           Покращення якості надання всіх видів медичної допомоги, впровадження у процес лікування  нових методів лікування та профілактики є  пріоритетними у роботі фахівців КНП «Міська лікарня № 9».     

           Якісна сучасна діагностика є головною зброєю у боротьбі із захворюваннями очей. Проста та швидка перевірка зору дозволяє вчасно помітити початок розвитку хвороб ока, багато з яких на ранніх стадіях повністю виліковні. Регулярні перевірки зору дозволяють підібрати потрібні засоби для його корекції і уповільнити прогресуюче зниження зору. Здоров`я очей залежить від стану всього організму: правильне харчування, контроль за артеріальним тиском, рівнем холестерину і цукру крові, а також відмова від шкідливих звичок допоможуть зберегти хороший зір до похилого віку.

Пам’ятайте, що регулярне відвідування офтальмолога і дотримання нескладних правил життєдіяльності допоможуть вам зберегти хороший зір надовго.

В День офтальмолога висловлюємо велику подяку лікарям  за професіоналізм і працю, що допомагає людям повернути і зберегти зір, чітко бачити все, що є у світі прекрасного. Бажаємо міцного здоров`я, благополуччя і достатку! Хай у кожного з вас панує душевний спокій та впевненість у завтрашньому дні!