Ви зараз переглядаєте КНП «Міська лікарня №9» ЗМР отримала 4 апарати штучної вентиляції легень

КНП «Міська лікарня №9» ЗМР отримала 4 апарати штучної вентиляції легень

  • Категорія запису:Новини

Чотири  сучасні апарати штучної вентиляції легень отримала міська лікарня №9. Ще шість заклад має отримати найближчим часом. Саме таке обладнання у відділенні інтенсивної терапії використовували і раніше. Та з початком пандемії коронавірусу потреба у апаратах ШВЛ значно зросла. Вартість  апарату більше семисот тисяч гривень. Обладнання такого класу дозволяє медикам налаштовувати його індивідуально для кожного пацієнта. Респіраторна підтримка – це один з найважливіших моментів у лікуванні групи хворих с тяжким перебігом   COVID-19, і саме апарати такого рівня дозволять більш фахово та більш якісно надавати таку допомогу. Апарат має багато режимів, багато налаштувань, що дозволяє найбільш фізіологічно, найменш травматично надавати респіраторну підтримку пацієнту у різних режимах.

         Директор лікарні  К.Ю.Нерянов зазаначає: відділення інтенсивної терапії розраховано на 18 ліжок. Кількість апаратів ШВЛ повинна перевищувати кількість ліжок на 30 відсотків. На разі у лікарні в наявності 13 апаратів ШВЛ, незабаром заклад отримає ще 6. Таким чином питання забезпечення апаратами штучної вентиляції легень буде повністю закрите. Це дозволить лікарям надавати допомогу в разі необхідності як хворим на коронавірусну інфекцію так і іншим реанімаційним хворим.

 

 

        Якісна, всебічна та своєчасна медична допомога населенню міста, впровадження нових сучасних методів в практику лікування пацієнтів, постійне навчання та вдосконалення професійних навичок  є пріоритетними в роботі фахівців КНП «Міська лікарня 9»!