Ви зараз переглядаєте День невролога

День невролога

  • Категорія запису:Новини

        «Усі хвороби від нервів» – це твердження відомо всім. І дійсно, коріння багатьох проблем криються саме в патологіях нервової системи. Нервова система – дуже складна структура, яка розгалужена і пронизує все тіло. Захворювання хоча б однієї ділянки нервової системи відразу ж позначається на здоров’ї  людини в цілому.

        Діяльність лікаря-невролога дуже широка, оскільки зачіпає лікування найрізноманітніших захворювань – від радикуліту до головного болю. Якщо смикається повіка, болить голова, замучило безсоння – все це в тій чи іншій мірі відноситься до сфери діяльності лікаря-невролога. Причин таких станів безліч – необхідна постановка точного діагнозу, а потім правильне комплексне лікування.

         Невролог – лікар, що володіє великими знаннями про нервову і серцево-судинну системи. Професійна компетентність і самовідданість – ті сильні сторони таких лікарів, які дозволили перемогти захворювання десяткам тисяч пацієнтів.

        Фахівці стаціонарного і поліклінічного відділень неврології нашої лікарні мають великий досвід в лікуванні і вирішенні неврологічних проблем. Завдяки вмінню працювати з самовіддачею, допомагають пацієнтам ефективно справлятися з виявленими у них неврологічними хворобами.

         Для лікування пацієнтів у лікарні використовують новітні безпечні препарати, лікарі шукають індивідуальний підхід до лікування кожного пацієнта. Неврологи проводять комплексне лікування, що включає лікарську терапію, немедикаментозні методи лікування (фізіотерапію, масаж, лікувальну фізкультуру).                                                                     

       Покращення якості надання всіх видів медичної допомоги, впровадження у процес лікування  нових методів лікування та профілактики є  пріоритетними у роботі фахівців-неврологів  КНП «Міська лікарня № 9» і більшість пацієнтів відновлюють працездатність!

 

          Шановні лікарі-неврологи! Не жаліючи своїх зусиль і часу Ви, приймаєте на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігаєте найцінніше, що є у людини — її життя. Ваші талановиті руки дарують людям радість життя, вселяють віру у зцілення. Адже здоров’я нації є базовою умовою нормального розвитку країни, її благополуччя.

         Прийміть безмежну вдячність суспільства за високий професіоналізм та відданість справі, найщиріші побажання міцного здоров’я і добробуту Вам, Вашим рідним і близьким. Нехай збудуться всі Ваші задуми, а віра і оптимізм завжди залишаються з Вами!

         Від усієї душі бажаємо вам, шановні колеги, подальших професійних здобутків!