Ви зараз переглядаєте Всесвітній день лікаря ультразвукової діагностики

Всесвітній день лікаря ультразвукової діагностики

  • Категорія запису:Новини

Останнім часом медицина в усьому світі розвивається дуже інтенсивно в усіх напрямках. Але побороти всі хвороби неможливо. Набагато ефективним є їх попередження і раннє виявлення. Для цього існує багато відомих діагностичних процедур. УЗД – один з найбільш затребуваних і доступних сучасних методів діагностики і з кожним роком можливості цього методу збільшуються.

        Застосування ультразвуку в медичній діагностиці почалося у другій половині XX століття, в наші дні УЗД застосовується практично у всіх областях медицини, а результати обстежень займають провідні позиції в діагностиці більшості захворювань.

        Висновки лікарів ультразвукової діагностики допомагають лікарям багатьох спеціальностей в постановці правильного діагнозу.

Незважаючи на те, що лікар УЗД не лікує пацієнтів, від його обстеження іноді залежить їхнє життя.

         Область застосування ультразвукового дослідження в медицині безмежна, і з кожним роком відкриваються нові можливості цього методу.

 

      Колеги, прийміть вітання з нагоди професійного свята! Ви в повній мірі реалізували свій багатий потенціал в такій життєво важливій галузі, як медицина, заслужили щиру любов і вдячність пацієнтів. Таке визнання – справжня нагорода, справжня цінність за ваш нелегкий труд, професійну майстерність, вірність обраному шляху. Здоров’я вам, поваги пацієнтів, гарантованої роботи і гідної зарплати!