Відділення ендоскопії

Відділення ендоскопії КНП «Міської лікарні №9» ЗМР є висококваліфікованим відділенням, котре виконує щодня й цілодобово, як у невідкладних випадках так і в плановому порядку, ендоскопічні діагностичні та оперативні втручання.
 
 Ендоскопічні обстеження проводять з метою ранньої діагностики захворювань (у тому числі онкологічних) стравоходу, шлунку, дванадцятипалої кишки, товстої кишки, підшлункової залози, жовчевих протоків, трахеї, бронхів, а також для контролю ефективності їх лікування.

(061) 224-37-69

(відділення)

(097) 949 75 95

*Запис на прийом – за особистим зверненням

Маслов Олександр Ігорович
– Завідувач відділенням ендоскопії, головний позаштатний спеціаліст з ендоскопії КУ “Адміністрація з питань охорони здоров’я” ЗМР

Кваліфікаційна категорія: вища

Стаж роботи: 16 років

Розташування відділення:

Травматологічний корпус: відділення ендоскопії – оглядова №1 та оглядова №2 (перший поверх)

Види послуг:

У відділенні проводяться наступні ендоскопічні діагностичні та лікувальні дослідження та операції:

  • Лікарі відділення ендоскопії займаються лікуванням хвороб органів травлення, які досить поширені у теперішній час. З ростом числа онкозахворювань шлунково-кишкового тракту виникає гостра потреба у ретельному обстеженні. Для забезпечення лікування на високому рівні застосовується новітнє обладнання, зокрема, відеоендоскопічні системи провідних японських фірм що є світовими лідерами з виробництва обладнання в області ендоскопії:  «Olympus» та «Pentax».

    Важливість ендоскопічної діагностики полягає у тому, що багато патологій можна вилікувати без традиційної операції.

    Дане устаткування оснащене відеогастроскопом, відеоколоноскопом та відеобронхоскопом, які дозволяють проводити обстеження – верхніх відділів шлунково-кишкового тракту, прямої та ободової кишки, а також трахеї і бронхів з можливостю фото та/або відеофіксацією дослідження.

Основні переваги нових відеоендоскопічних систем:

  • Функція високого дозволу (HDTV): в поєднанні з впровадженням сучасного LED-монітор, пристрій дозволяє деталізувати мінімальні зміни слизової оболонки, що дозволяє з більшою ймовірністю виявити вогнищеві зміни на ранній стадії або помітити зміни слизового шару ще до появи новоутворень, попередити розвиток пухлин.
  • Функція вузької спектральної візуалізації (NBI, i-Scan) відкриває новий рівень можливостей: дозволяє детально розглянути судинну структуру слизової оболонки органів шлунково-кишкового тракту. Клінічна цінність цієї технології полягає в здатності виявити онкопатології на ранніх стадіях, а також оцінити характеристики підозрілих ділянок слизової оболонки.
  • Рівень комфорту: раніше пацієнту вводили фарбувальні речовини, щоб поліпшити візуалізації, що було довго, і в якійсь мірі токсично, могли виникнути алергічні реакції. Зараз же стан органів добре читається цифровим методом, а відеофайл з результатами обстеження зберігається і архівується з метою спостереження за станом пацієнта в динаміці, що дає можливість оцінити ефективність проведеного лікування. Також оптичні системи відеоендоскопівмають мінімальні розміри для забезпечення комфорту під час обстеження. Використання вугликислого газу мінімізує дискомфортні складові дослідження а можливість проведення досліджень «уві сні» повністю їх виключає.

Завдяки високій якості візуалізації, яскравості і контрастності зображення, ендоскопічний огляд проводиться якісно, максимально комфортно для пацієнтів.
 
 Методи діагностування:
 
 Оперативні втручання виконуються за допомогою сучасної електрохірургічної системи EMED (Польща) із аргоновою плазмою. Обробка ендоскопів проводиться в автоматичному режимі у ендоскопічному репроцесорі Medivators (США).

Анна Костянтинівна Стоян
Лікарка-ендоскопістка

Кваліфікаційна категорія: спецалістка

Стаж роботи: 6 років

Василь Васильович Ляшенко
Лікар-ендоскопіст

Кваліфікаційна категорія: вища

Стаж роботи: 24 роки

Станіслав Сергійович Волчков
Лікар-ендоскопіст

Кваліфікаційна категорія: перша

Стаж роботи: 18 років

Володимир Володимирович Стрижко
Лікар-ендоскопіст

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

Стаж роботи: 4 роки

Бєліков Андрій Миколайович
Лікар-ендоскопіст ЕНД

Кваліфікаційна категорія: спеціаліст

Стаж роботи: 40 років

Світлана Яківна Афончікова
Старша медична сестра

Кваліфікаційна категорія: вища

Стаж роботи: 41 рік