Комісія з медичних та профілактичних оглядів

Головним завданням комісії є виявлення хронічних патологій, котрі призводять до розвитку професійних захворювань, відповідно, до індивідуальних медичних протипоказань.

+38(061) 283-30-13

(реєстратура)

Олена Валентинівна Бут
– Завідувачка відділення, лікарка-терапевтка

Кваліфікаційна категорія: перша

Стаж роботи: 41 рік

Комісія з медичних та профілактичних оглядів знаходиться у терапевтичному корпусі (перший поверх) Кабінети з 1-го по 14-й.

Реєстратура: каб. Nº1 Медична сестра – Пащенко Світлана Василівна, медичний реєстратор – Любов Петрівна Майкова. (тел.: +38(061) 283-30-13)

Відповідно до наказу Nº 246 «Про затвердження Порядку проведення медичних оглядів працівників певних категорій» Міністерства охорони здоровʼя України лікарі комісії проводять первинні та періодичні огляди працівників промислових підприємств, що працюють зі шкідливими факторами, а також засвідчують придатність до праці згідно професій.

На базі нашого відділення пацієнти мають змогу пройти наступні дослідження:

Також відповідно до наказу Nº 280 «Щодо організації проведення обов’язкових профілактичних медичних оглядів працівників окремих професій, виробництв і організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення і може призвести до поширення інфекційних хвороб» Міністерства охорони здоровʼя України тут проводять дослідження на наявність:

Персонал комісії постійно підвищує кваліфікацію відповідно до норм чинного законодавства України та проходить сертифікацію.

Валентина Федорівна Понєдельнікова
Лікарка-отоларингологиня

Кваліфікаційна категорія: вища

Стаж роботи: 51 рік

Юрій Васильович Понєдельніков
Лікар-хірург

Кваліфікаційна категорія: вища

Стаж роботи: 51 рік

Нечепоренко Альона Геннадіївна
Лікарка-невропатологиня

Кваліфікаційна категорія: спеціалістка

Стаж роботи: 13 років

Олена Олександрівна Борисенко
Старша медична сестра

Кваліфікаційна категорія: спеціалістка

Стаж роботи: 29 років