Ви зараз переглядаєте 15 лютого – Міжнародний день операційної медсестри

15 лютого – Міжнародний день операційної медсестри

Шановні колеги, дорогі операційні медичні сестри КНП “Міська лікарня №9”! Прийміть наші найщиріші привітання та найдобріші побажання у Міжнародний день операційної медичної сестри!

Ваша професія унікальна та значуща для життя суспільства зі своїми вимогами, тонкощами та традиціями.

У цій професії немає випадкових людей. Операційна медична сестра – професіонал найвищого рівня, спеціаліст, який вміє працювати в команді, який володіє достатнім потенціалом для вирішення найскладніших завдань, надійна опора та допомога для лікарів-хірургів у боротьбі за вищу людську цінність – здоров’я.

Саме операційна медична сестра забезпечує злагодженість та взаєморозуміння у хірургічному процесі, створює вірний робочий ритм, сприятливу та комфортну атмосферу для лікаря та пацієнта. Від її роботи безпосередньо залежить успіх будь-якого оперативного втручання.

Ваш щоденний благородний труд рятує тисячі життів і заслуговує на повагу суспільства.Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, турботи, тепла, уваги рідних та колег, фінансової стабільності, особистого щастя та яскравих професійних досягнень!Дякуємо за ніжні руки, безсонні ночі, професіоналізм та відданість професії!Зі святом!

З повагою, колектив КНП “Міська лікарня №9”.

(на фото: сестра медична старша операційна травматолого-ортопедичного відділення Наталія Терешкова, сестра медична старша операційна відділення загальної хірургії Марина Захарченко, сестра медична старша операційна відділення кістково-гнійної інфекції Ганна Кузнецова)