Ви зараз переглядаєте Вічна пам’ять

Вічна пам’ять

  • Категорія запису:Новини

Колектив «Міська лікарня №9» глибоко сумує з приводу смерті на 76 році життя ветерана праці, чудового і талановитого лікаря, фахівця своєї справи, добру і чуйну людину Гордієнко Федора Олександровича.

       17 років його трудової діяльності пройшли в стінах нашого лікувального закладу на посаді заступника головного лікаря по експертизі непрацездатності. Співробітники та пацієнти цінували Федора Олександровича за його професіоналізм, милосердя, доброзичливість, чуйне та уважне ставлення до людей.

        За бездоганну і плідну працю Гордієнко Федір Олександрович був нагороджений почесною грамотою Міністерства охорони здоров’я а також мав ряд нагород і заохочень від міського департаменту охорони здоров’я та районної адміністрації.

       Він був яскравою непересічною особистістю, притягував до себе людей. Його чесність, порядність і безкомпромісність здобули йому глибоку повагу оточуючих. Властиве йому почуття гумору завжди створювало навколо нього ореол безпосередності і радісного світовідчуття. Він був світла Людина.

       Федір Олександрович завжди буде для нас прикладом безмежної відданості своїй професії, милосердя і мудрості. Ми назавжди запам’ятаємо його невгамовну життєву енергію, високі душевні і етичні якості. Світлі спогади про цю людину навіки залишаться в наших серцях. Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким і друзям.


 Прощання з Гордієнко Федором Олександровичем відбудеться 25 грудня в Свято-Миколаївському храмі (вул. Піщана, 8) з 12 до 14 годин.