Вы сейчас просматриваете 11 листопада –  День лікаря-офтальмолога

11 листопада – День лікаря-офтальмолога

 День офтальмолога святкують щороку 11 листопада. У свята немає офіційного статусу і —  не є вихідним для медичних працівників. У світі свято має альтернативи. До них відносяться день медика, день офтальмології (8 серпня), день сліпих(13 листопада).

          Офтальмологія – галузь медицини, що вивчає будову та фізіологію, а також хвороби ока. Наука про орган зору зародилася ще в давнину. Першим  лікарем-окулістом, ім’я якого історія зберегла висіченим на стародавній єгипетській надгробній стеллі, був Пепі Анк Ірі, який жив близько 1600 до н.е.

         Сьогодні лікарі-офтальмологи – це фахівці високого рівня, які працюють із сучасними технологічними медичними приладами. Вони займаються діагностикою, лікуванням, профілактикою  захворювань очей та різних патологій зору, які провокуються іншими хворобами або критичними для організму ситуаціями.

        Ті, хто вважає професію офтальмолога «чистою роботою», дуже помиляються. Крім «стандартних» специфічних захворювань, лікарям — офтальмологам доводиться стикатися і з нетиповими травмами: внаслідок аварій та фізичних пошкоджень.

        Діяльність офтальмологів є неймовірно відповідальною, адже найменші помилки можуть позбавити пацієнта зору. За допомогою очей людина розпізнає форму та колір об’єктів, може відстежувати їхнє переміщення у просторі. Без зору в сучасному світі жити досить важко: велика частка інформації, що надходить, розрахована на зорове сприйняття.

Шановніколеги! Щировітаємо Вас з Вашим професійним святом! Бажаємоосвоєння та впровадженняновихпередовихтехнологій у лікуванні  хвороб ока, прекрасного обладнання, високогопрофесіоналізму, точнихдіагнозів та швидкогоодужанняпацієнтів!

Дякуємо за вашупрацю!