Вы сейчас просматриваете 14 листопада- День операційної медичної сестри.

14 листопада- День операційної медичної сестри.

 Їх не пам’ятають хворі та рідко дякують пацієнти. Вони приховані під медичною маскою і видно лише уважні очі. Вони в будь-який час дня та ночі готові розпочати роботу. Вони знають, що обрали не найлегший шлях, але залишаються вірними йому. Вони – операційні сестри, бійці, які завжди  напоготові, але обличчя яких ніколи не видно.

       Професія операційної сестри відіграє виключно важливу та відповідальну роль. Вона належить до служби швидкого реагування в екстремальних ситуаціях. Від кваліфікації операційної сестри, від знання правил асептики та антисептики, практичних навичок в участі проведення оперативних втручань багато в чому залежить результат одужання і навіть життя хворих, що оперуються.

       У зв’язку з удосконаленням старих операційних технологій та способів проведення операцій, від операційної медсестри потрібні знання та розуміння своєї відповідальності у процесі оперативного лікування. Успіх операції багато в чому залежить від хірурга і ступеня підготовленості операційної, необхідного операційного інструментарію та апаратури, чіткості роботи медичної сестри під час операції.

       Операційна сестра — основна сполучна ланка між лікарями-хірургами та всім процесом діяльності операційного блоку. Операційні сестри мають універсальну підготовку: вони не гірше за лікарів знають хід усіх операцій, що проводяться в операційному блоці. Операційна сестра та хірург — єдина бригада.

Щировітаємо Вас з професійним святом та висловлюємо слова вдячності, глибокоїповаги за підтримку, стійкість та відданістьсвоїйпрофесії! Бажаємоміцногоздоров’я, професійнихуспіхів, благополуччя, оптимізму, досягненнявсіхпоставленихцілей!