Вы сейчас просматриваете 19 травня 2022 року –   День Вишиванки.

19 травня 2022 року – День Вишиванки.

  Кожного третього четверга травня ми відзначаємо День вишиванки – свято, яке сприяє єдності і культурному відродженню українського народу.

        Вишита українська сорочка здавна вважається символом здоров′я, краси, любові та щасливої долі. Для українців вишиванка є одним із символів нації, а візерунки на тканині мають особливе значення, в них закодовані певні символи, побажання та навіть молитви.

        Сьогодні, 19 травня 2022 року Україна відзначає День вишиванки. У цей день працівники КНП «Міська лікарня №9»  приєдналися до святкування, вдягнувши замість звичайного одягу вишиванки, як символ єдності українського народу, в орнаменті яких можна побачити сліди історії нашої країни та історію свого роду. Хтось радіє своїм новим вишитим обновкам, хтось вдягнув улюблену вишиванку. Але всі  об′єднані великим почуттям поваги і любові до українських національних традицій, до України, один до одного.

Вітаємо українців із Всесвітнім днем вишиванки і бажаємо завжди пам′ятати про своє коріння та традиції свого народу.

Наша держава відроджується, а з нею її культура, традиції і свідомість людей. Нехай і надалівишита сорочка залишається символом чистоти, символом роду та любові до своєїземлі.

Сьогодні вишиванка поряд з піснею про калину, що похилилася, стала символом політичногосупротивузагарбникам.