Вы сейчас просматриваете 8 травня 2022 року  в Україні відзначається День матері

8 травня 2022 року в Україні відзначається День матері

  День матері відзначається у різні дні року у багатьох країнах світу.

         У чому суть свята День матері? Він покликаний нагадати кожній людині про роль матері у його житті. В урочистості відбивається вікова культура народу, бо склався історичний образ жінки-матері, дружини та хранительки вогнища.

         Мати — це жінка, на яку покладено місію виховати дітей як гідних людей та громадян. Вона передає дітям традиції сім’ї, що особливо цінується народом. Свято вшанування матерів у країні відбиває і значення, яке надає держава їхнії ролі у суспільстві. Держава підкреслює цю значимість особливою турботою про материнство та дитинство, виплатою різноманітної  соціальної допомоги.

         Цього дня хочеться сказати слова вдячності всім Матерям, які дарують дітям кохання, добро, ніжність та ласку. Скільки б хороших, добрих слів ми не говорили нашим мамам, скільки б приводів для цього не вигадали, зайвими вони не будуть.

        Стаючи матір’ю, жінка відкриває в собі найкращі якості: доброту, турботу, терпіння та самопожертву. Тому в День матері слова подяки адресовані всім матерям, які дарують дітям кохання, добро, ніжність та ласку. Нехай кожній із Вас частіше говорять теплі слова Ваші улюблені діти, і на обличчях рідних та близьких світиться посмішка та радісні іскорки сяють у очах, коли Ви разом!

Дорогі Мами, приймітьнашіщирівітання!