Ви зараз переглядаєте З ювілеєм!

З ювілеєм!

Сьогодні примає поздоровлення з нагоди 50-річчя заступник директора з технічних питань КНП “Міська лікарня №9” ЗМР — Олександр Євгенович Євграфов!

“Надійний, прямолінійний, відповідальний на 1000 відсотків, – розповідає про сьогоднішнього ювіляра директор КНП “Міська лікарня №9” ЗМР Кирило Юрійович Нерянов. – На таких людей завжди можна розраховувати!

Технічна база нашої клініки – великий й складний механізм, котрий потребує щоденної прискіпливої уваги та раціональності. Наразі у нашій лікарні тривають масштабні проекти реконструкції відразу на кількох локаціях – і все це знаходиться під надійним контролем Олександра Євгеновича. Інколи навіть диву даєшся, як він встигає охопити такий величезний об’єм навантажень. Але, завдяки відмінним комунікативним якостям, йому це вдається на славу!
Від імені нашого дружнього колективу вітаємо Олександра Євгеновича з ювілеєм та бажаємо, аби наступні півстоліття він у жодному разі не втрачав обертів!”

Олександре Євгеновичу, щиро зичимо вам кремезного здоров’я, впевненості, посмішок рідних і близьких, а також скорішого миру!

З повагою колектив КНП “Міська лікарня №9” ЗМР.