Ви зараз переглядаєте Знання – це сила!

Знання – це сила!

Для колективу відділення екстреної медичної допомоги та лікарів-анестезіологів КНП «Міська лікарня №9» ЗМР був проведений курс PALS від Європейської Ради Реанімацiї. Це курс розгорнутої реанімації дітей, що перебувають у критичному стані.

Варто зазначити, що подібний курс конче необхідний, адже він навчає злагоджено працювати у команді для найголовнішої мети – порятунку хворого. Отже, цього разу 18 медичних працівників КНП «Міська лікарня №9» ЗМР підвищили свій рівень теоретичних та практичних знань. Під час дводенного навчання учасникам тренінгу запропонували роглянути наступні теми:

– огляд критичного постраждалого;

– протекція дихальних шляхів;

– проведення серцево-легеневої реанімації дитини.

Ось деякі відгуки учасників курсу:

Оксана Третяк (лікарка медицини невідкладних станів відділення ВЕНМД):«Велика подяка всім: організаторам й тренерам! Курс дуже корисний та змістовний. Насичена програма з теоритичної підготовки, а також закріплення протоколів відпрацювання практичних навичок».

Каріна Іванова (лікарка-інтернка відділення ВЕНМД): «Для мене ще один страх позаду, адже завдяки настановам там лайфхакам від інструкторів вдалося отримати багато корисної та нової інформації. Дружня атмосфера, яка була під час тренінгу, допомагала налаштовуватися на ефективну роботу у команді».Юлія Савчук (лікарка-інтернка відділення ВЕНМД):«Дуже повчальній та актуальний курс у наш час! Хоча у нас і «доросла» лікарня, але ситуація в країні вимагає бути готовим до будь-яких розвитків сценаріїв. Дякуємо партнерам нашої клініки та інструкторам за можливість поліпшити свої знання та навички».

Марія Хвальбота (лікарка-анестезіологиня відділення реанімації та інтенсивної терапії):«Дякую за цей сучасний курс професіоналам своєї справи! Ви надихаєте нас ще більше розвиватися у нашій улюбленій та відповідальній роботі».

Дякуємо https://www.facebook.com/ProjectHOPEorghttps://www.facebook.com/USAIDUkraine та Всеураїнській Раді Реанімації https://www.facebook.com/urc.org.ua за допомогу https://www.facebook.com/urc.org.ua

Разом ми сила! Рухаємося до Перемоги!