Ви зараз переглядаєте Будівництво сучасного приймального відділення у 9-й міській лікарні вийшло на фінішну пряму

Будівництво сучасного приймального відділення у 9-й міській лікарні вийшло на фінішну пряму

  • Категорія запису:Новини

Будівництво сучасного приймально-діагностичного відділення стартувало 10 місяців тому за національною програмою EMERGENCY 2020. Зараз роботи вже вийшли на фінішну пряму. За словами підрядника, через 3 тижні відділення повністю відкриють.

       Вартість реконструкції приймального відділення становила 30 млн грн. З них 11 млн грн – з державного бюджету, 19 – з міського бюджету Запоріжжя. За словами підрядника, за 3 тижні відділення повністю відкриють.

    Проводилася повна реконструкція відділення площею 2 тисячі квадратних метрів. Вона могла б бути завершена швидше, але протягом всього ремонту відділення не переставало працювати і приймати пацієнтів. Реконструкція проводилась етапами. Переводили пацієнтів у відремонтовані приміщення. Але темпи будівництва все одно залишалися високими.

      Нове відділення буде таким, як показують найчастіше у фільмах: потрапляє пацієнт, і є одразу всі лікарі, всі фахівці. Так само буде й тут. Це можна назвати лікарнею в лікарні. Відділення працюватиме цілодобово.

   Травмпункт, оглядова, вузькі фахівці, операційне та сучасне діагностичне обладнання — все це тепер буде зібрано в одному місці у новому приймальному відділенні 9-ї міської лікарні. Тепер, якщо пацієнт надійде до медустанови у тяжкому стані, його не перевозитимуть по всій будівлі для огляду та надання допомоги. Все відбуватиметься на місці. Це дозволить суттєво заощадити час, який так необхідний для порятунку життя.

    Залишилося придбати ангіограф та апарат МРТ. Решта для діагностики у відділенні вже є — лабораторія, УЗД-кабінет. Нещодавно отримали цифровий рентген-апарат, куплений за державні гроші.

          Як тільки пацієнт потрапляє у приймальне відділення, його одразу ж обстежать та нададуть першу допомогу. Потім переведуть до спеціалізованого відділення або ж виписують додому на амбулаторне лікування.

       До реконструкції за добу через відділення проходило близько 100 пацієнтів, зараз, враховуючи потужність, є можливість щонайменше вдвічі збільшити цю кількість.

      Роботи з реконструкції приймального відділення 9-ї міської лікарні перебувають під постійним контролем обласної та міської влади.