Ви зараз переглядаєте Знання на варті здоров’я пацієнтів

Знання на варті здоров’я пацієнтів

  • Категорія запису:Новини

Співробітники відділення ендоскопії КНП «Міська лікарня №9» ЗМР взяли участь у представницькій конференції «Вінниця ЕНДО 2023».

Лікарям було запропоновано підвищити свій рівень знань як в онлайн режимі, так і з персональною присутністю. За словами учасників, якими стали завідувач відділення ендоскопії нашої лікарні – Олександр Ігорович Маслов та лікарка-ендоскопістка Анна Костянтинівна Стоян, масштаби заходу були насправді вражаючими. Досвідом та передовими напрацюваннями з учасниками поділились колеги з багатьох країн світу – Південної Кореї, Нідерландів, Франції, Норвегії, США, а також кращі ендоскопісти з різних куточків України.

Під час конференції було проведено ряд телемостів з операційних. Міжнародні експерти-практики передавали знання за актуальними темами й новими методиками, котрі раніше не застосовувалися в Україні.

«VINNYTSIA ENDO 2023» мала широке охоплення ендоскопічної тематики всіх направлень: гастроскопія, колоноскопія, бронхоскопія. Крім того, відбулись майстер-класи з опановування практичних навичок оперативної ендоскопії.

Олександр Маслов (завідувач відділення ендоскопії КНП «Міська лікарня №9» ЗМР):
«Щиро вдячний організаторам та доповідачам за цей захід! Новини ендоскопії України та світу будуть впроваджуватись в нашому відділення лише з однією важливою метою – покращити якість надання ендоскопічної допомоги мешканцям регіону, а час проведений у товаристві колег надалі насправді матиме чимало користі у практичній роботі».

#ендоскопія #ендоскопічневідділення #9міськалікарня #9міськалікарнязапоріжжя #медициназапоріжжя