Ви зараз переглядаєте Нове обладнання у філії №1

Нове обладнання у філії №1

  • Категорія запису:Новини

Правильно оснащена сучасна лабораторія при медичному закладі – запорука точного та своєчасного дослідження біоматеріалів пацієнтів для подальшого визначення виду захворювання, його причин, перебігу та постановки діагнозу. Зважаючи на це для потреб лабораторії Філії №1 КНП «Міська лікарня №9» ЗМР за кошти НСЗУ придбали сучасний коагулометр НТІ ТS4000 американського виробництва.

«Це значно покращить якість обслуговування пацієнтів, адже коагулометр – це один із найважливіших сучасних приладів, котрий необхідний для визначення рівня згортання крові шляхом формування фібринового згустку. Завдяки цьому приладу тепер ми зможемо гарантувати отримання максимальної точності результатів. Відповідно, за їхньою допомогою вдасться визначати показники, що не виявляють інші аналізи», – розповіла завідувачка відділення клініко-діагностичної лабораторії КНП «Міська лікарня №9» ЗМР Марина Володимирівна Вороніна (Марина Воронина).

За словами Марини Вороніної подібне обладнання сприятиме проведенню прискіпливого аналізу крові пацієнтам лікарні за багатьма спеціальними показниками при дослідженнях гемостазу.

«Основні функції гемостазу полягають у підтримці рідкого стану крові та швидкому купуванні пошкодження судинної стінки. Порушення гемостазу відбувається у разі таких видів патології, як атеросклероз, імунні та онкологічні захворювання, патології матері та плода. У процесі лікування серцево-судинних захворювань, ішемій і інфарктів органів необхідний постійний контроль за станом гемостазу. Загалом подібне сучасне обладнання – це велика допомога у роботі лікарів-лаборантів», – каже завідувачка відділення.

Підвищити продуктивність роботи – пріоритет нашої лікарні!

На фото: у процесі лабораторного дослідження фельдшерка-лаборантка філії №1 Алефтина Миколаївна Нагайська