У роботі лікарів-ортопедів-травматологів КНП «Міська лікарня №9» ЗМР дуже часто зустрічається травма проксимального відділу стегнової кістки (черезвертлюговий перелом стегнової кістки). Зазвичай це трапляється у людей більш старшого віку. За словами лікаря-ортопеда-травматолога Олега Оксенюка, у таких випадках оперують іноді по декілька пацієнтів на тиждень.
У чому є переваги сучасних методів лікування подібних травм?
«Це – мінімальна травматизація тканин при операції – робимо два розрізи по два сантиметри, також це досить швидке відновлення пацієнта ніж у випадках із більш «відкритими» операціями – пацієнт активізується на наступний день, а повноцінно навантаження відбувається через 6 тижнів після рентген-контролю. Пацієнтам зрілого віку з остеопорозом навантаження дозволяються дещо пізніше, ніж молодим людям», – каже Олег Оксенюк.
Як правило подібні переломи «зростаються» від трьох до шести місяців. Ця методика у травматолого-ортопедичному відділенні відпрацьована належним чином.
«Завдяки сучасному обладнанню, котре маємо у розпорядженні, ми мінімізуємо «доступи», використовуємо тракційно-репозиційна приставку, котра дозволяє вправити перелом на столі і зафіксувати його у правильному положенні. Своєю чергою, це дає нам змогу вірно анатомічно досягнути репозиції (процедура, метою котрої є зіставлення фрагментів кістки після перелому для забезпечення кращого зростання)», – додає лікар-ортопед-травматолог із майже десятирічним стажем роботи.
Лікарі-ортопеди-травматологи КНП «Міська лікарня №9» ЗМР готові надати якісну медичну допомогу у цілодобовому режимі. Звертайтесь, у разі необхідності!