Ви зараз переглядаєте Шануймо українські традиції!

Шануймо українські традиції!

  • Категорія запису:Новини

У КНП «Міська лікарня №9» ЗМР долучилися до святкування “Дня вишиванки – 2024”.

День вишиванки – це справжнє народне свято, котре спрямоване на збереження та вшанування старовинних народних традицій у створенні та носінні етнічного вишитого українського одягу.

Вишиванка в культурі України займає особливе місце. Здавна вважалося, що сорочка, вишита кольоровими нитками та прикрашена візерунками, приносила успіх та служила оберегом.

Вишиванка – символ нашої багатої традиціями української культури. Завдяки унікальному орнаменту вишита сорочка могла означати походження людини, вказувати її вік, соціальний статус та навіть сімейний стан. Красива вишита українська сорочка з льону з давніх-давен вважається символом здоров’я та краси, щасливої долі й родової пам’яті, любові та святковості, а також був оберігом і захистом від злого ока і слова. Кожен регіон України може похвалитися своїм унікальними вишиванками. Вони, до речі, відрізняються фасонами, кольором, способом вишивання, орнаментом і візерунками.

День вишиванки – всесвітнє свято, що символізує національну єдність та повагу до українських традицій. Кожен українець, чи то в Україні, чи то за кордоном, може одягнути вишиванку і показати єдність, незламність і красу українського народу!

Колектив КНП «Міська лікарня №9» ЗМР щиро вітає всіх з Днем вишиванки і бажає завжди пам′ятати про своє коріння та традиції свого народу! Друзі, все буде Україна! 

– підпишіться на наші сторінки у Instagram та Facebook, аби отримувати сповіщення про нові публікації та відео